Biz kimiz?

Biz kim miyiz? Kendimizi en basit anlatımla ‘kafadar’ olarak tanımlıyoruz aslında. Bizim hayatı da paylaştığımız yol arkadaşlığımı zda tercihlerimiz de yönlerimiz de hep aynı oldu şu zamana kadar. Hep birbirimizden beslendik ve birbirimizi destekledik her konuda. Her ne ile uğraşıyorsak hep daha güzelini, daha da güzelini yapabilmek için motive ettik birbirimizi. Haliyle yapmayı sevdiğimiz şeyler de en eğlenceli halini aldı beraberken. Gezmenin en eğlencelisi, yemenin içmenin en eğlencelisi, saçmalamanın en eğlencelisi…

Bu kadar zamandır pek çok farklı şey yapmayı denedik. Hayatımıza onlarca yeni uğraş ekledik, çıkardık. Sonra farkettik ki hiçbirisi bizi “birlikte keşfetme” duygusunun güzelliği kadar etkileyememiş. Bu sebeple yerimizde durduğumuz günleri zarar saydık. Hep yeni yerler görmenin, yeni hikayeler yazmanın, yeni yollara çıkmanın hayalini kurduk. Yazdığımız her hikayede kendimizi bulduk.

Sonra bir gün neden olmasın dedik: Yazdığımız hikayelere ortak olmak isteyen, belki hikayelerimizde kendini bulacak olan başkaları neden olmasın? İşte bu sebeple bizimle aynı hevesi duyanlarla yol arkadaşı olmayı düşledik. Yolumuza inandık, birlikte bir aile olabileceğimize inandık. İşte bu sebeple hikayemizin adını Tuğçe&Anıl değil Ron’s Planet koyduk. Ron’un Gezegeni sadece bizim değil, birlikte yaratacağımız yeni hikayelerin en büyük kahramanlarından olan sizlerin de aslında.

Neden mi Ron? Hiçbir özel nedeni yok. Seyahatlerimizin birinden almış olduğumuz siyah koyun figürünü çok sevdik ve adına Ron dedik bir gün sebepsizce. Sonra da adı öyle kaldı. Sadece: Ron! O Ron’un bir gün bizimle taa buralara geleceğini, bizden bir parça olacağını ve bize ilhan vereceğini asla tahmin edemezdik. Ama şimdi buradayız işte.

Şimdi sizi de Ron’un eğlenceli dünyasına davet ediyoruz. Gezmenin en eğlenceli halini beraber yaşamak için, yola çıkmanın zorluklarında size elimizden geldiğince ışık tutabilmemiz için yol arkadaşımız olur musunuz?